Pozvánka/ Invitation: Večer Bohémů – 15.10. – 19:30. – Launch Party of Bohemians in Prague!!

Image

POZVANKA NA VEČER BOHÉMU!!
Večer mezinárodního nakladatelství Bohemian Paradise Press.Mezi Evropou a Amerikou, mezi literaturou a uměním s novým nezávislým nakladatelstvím plným Bohémů! 
Bohemian Paradise Press bude představeno šéfredaktorkou nakladatelství, českou prozaičkou, básnířkou a esejistkou žijící v Berlíně, v Los Angeles a v Praze Milenou Odou. 
Prezentovány budou nové tituly českého básníka a prozaika Josefa Straky a Mileny Ody. Jako hosté a přátelé nakladatelství budou číst: americký prozaik trvale žijící v Praze Thor Garcia, český básník a prozaik Vít Janota. 
Večer bude doprovázen experimentální fónickou hudbou Filipa Jakše. Obálky knih jsou doprovázeny českým malířem Lubomírem Typltem a japonským umělcem Hiro Minematsu. 
Více o nakladatelství najdete na 
http://www.bohemianparadisepress.com/ 
O autorech více: 
Milena Oda: www.milenaoda.com 
Josef Straka a Vít Janota na portálu: www.czechlit.cz 
Thor Garcia: http://thorgarcia.wordpress.com/
Filip Jaks: www.youtube.com/user/sakrophon
INVITATION TO PRAGUE!! 
TO BOHEMIA FULL OF NEW BOHEMIANS!! 
COME AND SEE US – Bohemian Paradise Press

ZAJÍMAVOST!! Přijíždím z Berlína, spolu s Argentincema::: a jsme tam zase… ne ne Praha je krasnější… je prostě moje taky…

Kavárna Liberál, Heřmanova 6, Praha 7. Na rohu ulic Heřmanova a U Smaltovny, část Prahy někdy též zvaná jako “malý Berlín”.

ImageMame skvele zprávy! Na Launch Party byli pozvani a prijedou dva basnici z Buenos Aires: Cristian Forte a Juan Rux. Více se dozvite na míste, kazdopadne z jejich basni pocitite mesto Buenos Aires, v jeho absolutni absurdnosti a tvorivosti… timto tak patri do Bohemian Paradise Press! — We have a great news!! Launch Party will host also Argentinians Poets from Buenos Aires, you will feel the air from Aires… the absurdity, expression and creativity of the city… with big pleasure we will present Cristian Forte, living now in Berlin, and Juan Rux. More you get to know… in Kavarna LIBERAL.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s